Powiększanie ust

Powiększanie ust jest bardzo popularnym zabiegiem kosmetycznym wśród kobiet, które lubią zadbać o każdy najdrobniejszy szczegół w swoim wyglądzie, a szczególnie w wyglądzie twarzy. Co to jest za zabieg? Kiedy najczęściej jest wykonywany i gdzie? Gdzie wykonać powiększanie ust Katowice?

Powiększanie ust – co to jest i na czym polega

Zabieg powiększania ust to nie tylko samo powiększenie i pogrubienie warg. Lekarz, który wykonuje ten zabieg, musi uważać, aby nie przedobrzyć. Za mocno powiększone usta, przypominające kaczy dziób, nie są tym efektem, którego oczekują klientki, choć nie brakuje kobiet, które świadomie przesadzają z tym zabiegiem. Powiększanie ust polega na pogrubieniu warg i ich wymodelowaniu za pomocą kwasu hialuronowego albo innego wypełniacza. Kwas hialuronowy stosowany jest najczęściej. Możliwe jest także konturowanie ust kwasem hialuronowym.

Podczas tego zabiegu kwas hialuronowy jest wstrzykiwany za pomocą strzykawki w wargi. Oczywiście, jak każdy zabieg, ten również poprzedzony jest najpierw konsultacją z lekarzem. Z racji silnego unerwienia warg zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, gdyż bez tego byłby dość bolesny. Wkłuć jest około kilkunastu, po których lekarz rozmasowuje wargi, by rozprowadzić kwas hialuronowy dokładnie i odpowiednio ukształtować usta. Usta mogą być po zabiegu nieco opuchnięte, ale nie jest to zabieg inwazyjny i od razu można wrócić do codzienności.

Kiedy i gdzie wykonywane jest powiększenie ust?

Powiększanie ust wykonywane jest tylko w lekarskich gabinetach kosmetycznych, które znajdują się w każdym mieście. Na przykład powiększanie ust Katowice można wykonać w takich miejscach, jak Klinika Magnuccy, Say WOW medycyna estetyczna czy Centrum DER – MED. Wypełnianie ust Katowice wykonywane jest u osób, które chcą nadać kształt i jędrność swoim ustom, a także u osób, które mają niesymetryczne usta, czyli jedną wargę cieńszą od drugiej albo cieńszą z jednej strony, a z drugiej grubszą. Osoby chcące zrobić sobie powiększanie ust czy konturowanie ust kwasem hialuronowym muszą wykazać się dość grubym portfelem. Wypełnianie ust katowice kosztuje bowiem około 1000 złotych. Ceny zależą od miejsca, w którym wykonuje się zabieg.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here