Podstawowe informacje na temat przeszczepu włosów

Mocne, zdrowe i gęste włosy to bez wątpienia jeden z atrybutów urody kobiet i mężczyzn. Z wiekiem, ze względu na tryb życia, a często też geny, włosy mogą nadmiernie wypadać. Taka sytuacja raczej nie należy do przyjemnych. Można wtedy stracić pewność siebie, poczucie własnej atrakcyjności.Transplantacja włosów Warszawa to nowoczesna metoda leczenia, która będzie prawdziwym wybawieniem dla osób borykających się z problemami łysienia.

Wszczepianie włosów Warszawa

Na czym polega transplantacja włosów Warszawa? To metoda leczenia, która dostępna jest już od dłuższego czasu, jednak w ostatnich latach przyszła prawdziwą rewolucję. Teraz przeszczepy włosów Warszawa wykonywane są przy udziale robotów medycznych. Współpraca wysoko wykwalifikowanych pracowników medycznych oraz robotów owocuje tym, że zabieg przebiega w sposób mniej inwazyjny i bolesny. To ważne, bo w końcu jest on szansą dla osób, które cierpią między innymi na łysienie plackowate.

Ile kosztuje transplantacja włosów Warszawa?

Przeszczepy włosów Warszawa wykonywane są w prywatnych klinikach, nie są refundowane w ramach ubezpieczenia w NFZ. Każdy pacjent musi zdawać sobie z tego sprawę. Podczas jednego zabiegu pobiera się około 1500 graftów, a zatem cebulek włosowych z mieszkiem włosowym oraz fragmentem skóry. Grafty są następnie wszczepione tam, gdzie na skórze głowy pacjenta znajdują się nagie miejsca. Cała procedura trwa sporo godzin, dlatego też warto uzbroić się w cierpliwość i dobrze przygotować psychicznie do zabiegu. Ze względu na stosowanie nowoczesnych metod, wszczepianie włosów warszawa jest teraz mniej bolesne i znacznie mniej inwazyjne.

Jak przygotować się do przeszczepu?

W jaki sposób dobrze przygotować się do przeszczepu? Najpierw trzeba umówić się ze specjalistą trychologiem, który oceni stan skóry głowy oraz włosów, zbada włosy i sprawdzi, czy ich nadmierne wypadanie nie jest związane ze złą kondycją organizmu, niedoborami mikro- i makroelementów. Trycholog opowie również o tym, jakie są możliwe efekty zabiegu. Będzie można obejrzeć zdjęcia innych pacjentów przed i po zabiegu. Poza tym trzeba przygotować pakiet wyników badań, które są potrzebne do umówienia terminu zabiegu. Wcześniej otrzyma się wszystkie informacje dotyczące tego, jak się przygotować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here