surfing

Szukasz swojej pierwszej deski? A może jesteś już doświadczonym paddlerem i masz jasno sprecyzowane oczekiwania? W tym drugim przypadku wiesz już zapewne, jakie parametry okażą się dla Ciebie najlepsze i na co należy zwrócić uwagę. Jeżeli jednak dopiero rozpoczynasz swoją  przygodę z pływaniem na desce SUP, warto abyś dowiedział się, jakie deski surfingowe sklep posiada w swoim asortymencie i jaką warto wybrać.

Deska sztywna czy pneumatyczna?

Prawdą jest, że jeszcze kilka lat temu pompowane deski SUP cieszyły się gorszą sławą od swoich tradycyjnych (sztywnych) odpowiedników. Dlaczego? Otóż przypisywało im się większą podatność na znoszenie z kursu, gorsze osiągi oraz mniejszą stabilność. Idąc z duchem czasu producenci nieustannie ulepszają swoje wyroby i trzeba przyznać, że wychodzi im to całkiem nieźle – obecnie coraz bardziej docenia się ich kompaktowość, łatwość transportu i wszechstronność zastosowania. Niekiedy można wprost przeczytać, że oferowane pneumatyczne deski surfingowe sklep opisuje jako sprzęt w niczym nie ustępujący tradycyjnym, twardym odpowiednikom.

Jakiej marce zaufać?

O jakości produktu świadczy przede wszystkim renoma oraz popularność marki, która jest odpowiedzialna za jego powstanie. Jeżeli chodzi o deski SUP polecam zapoznać się z ofertą firmy Aztron, która w paddlerskim światku cieszy się bardzo dobrą sławą. Aztron oferuje sprzęt dedykowany zarówno wytrawnym sportowcom jak i osobom początkującym. Deska na wyścigi? Rekreacyjny wypad we dwoje? A może wycieczka dla całej rodziny? Żywię pełne przekonanie, że każdy znajdzie coś dla siebie, a ciesząca oko grafika dodatkowo zachęci do zakupu.

Jaki model?

Przede wszystkim musisz wziąć pod uwagę swoje umiejętności oraz okoliczności, w których przyjdzie Ci korzystać z Twojej deski. Meteor Race (jak sama nazwa wskazuje) jest nieoceniony dla zawodników ceniących szybkość. Ze względu na swój strzelisty, smukły kształt nie nadaje się do nauki pływania dla osób początkujących – tym z kolei polecam zaopatrzyć się w model allround, np. Lunar, Mercury bądź Titan. Ponadto Aztron oferuje deski typu surf (typowe do “łapania fal”) oraz touring (idealne na dłuższe eskapady).

Deski surfingowe – sklep, który posiada bogaty asortyment

Aby nie tracić czasu na zbędne jeżdżenie od punktu A do punktu B, polecam zaopatrzyć się we wszystko czego Ci trzeba w sklepie internetowym. Jeżeli chodzi o deski surfingowe sklep gosup.pl to miejsce godne polecenia – szybka dostawa, bezproblemowy kontakt z obsługą oraz fachowe doradztwo to tylko niektóre z niewątpliwych atutów tego punktu na internetowej mapie. Wpisz w wyszukiwarkę gosup.pl i przekonaj się sam!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here