Kolorowe włosy

Zazwyczaj to latem i wiosną masz ochotę szaleć ze swoim wyglądem. Wyższa temperatura powietrza poprawia twój nastrój i dodaje ci energii, którą wręcz musisz gdzieś zużytkowywać i robisz to na każdym kroku. Chętniej spotykasz się ze znajomymi. Niemalże każdego dnia wychodzisz gdzieś z przyjaciółmi – a to do pubu, a to do kina lub klasycznej kawiarni. Masz ochotę na prawdziwe szaleństwa, dlatego regularnie bierzesz udział w różnego rodzaju imprezach, na których chcesz prezentować się niesamowicie. W tym właśnie celu spontanicznie decydujesz się na zmianę koloru swoich włosów. Niebieska farba do włosów nie jest dla ciebie żadnym wyzwaniem. Śmiało kupujesz ją w drogerii, gdy tylko poczujesz ochotę na zrobienie czegoś szalonego. Zimą i jesienią zmienia się jednak twoje podejście do wyglądu. Wpadasz w marazm wywoływany przez kiepską pogodę. Martwisz się jedynie tym, że może ci być zimno, dlatego ogólna prezencja schodzi na drugi plan, a priorytetem staje się sam komfort. Czy jednak możesz czuć się komfortowo, gdy wiesz, że źle wyglądasz? Pamiętaj też, że jeśli podczas tych mroźniejszych i brzydszych dni przestajesz o siebie dbać, czujesz się jeszcze gorzej. Pozwól więc sobie na odrobinę szaleństwa chociażby w trakcie tych mniej przyjemnych pór roku. Zmień swoje włosy na kolorowe i olśnij wszystkich intensywnym i mocnym odcieniem. Na pewno doda ci on mnóstwa energii. W nowych włosach poczujesz się jak nowo narodzona, a wtedy nawet silny mróz czy opady śniegu przestaną być problemem.

Jeżeli pracujesz w poważnej korporacji lub innej firmie, gdzie wymagany jest od ciebie specjalny ubiór, najprawdopodobniej nie możesz sobie pozwolić na tego typu drastyczną zmianę wyglądu. Nawet jeśli od dawien dawna marzysz o niebieskich lub fioletowych włosach, wiesz dobrze o tym, że gdybyś tylko zafundowała sobie coś takiego na głowie, już niedługo zostałabyś bezrobotna i musiałabyś szukać dla siebie nowego miejsca pracy. W pewnych branżach taki odważny look nie jest wskazany. Kobiety posiadające kolorowe włosy mogą zostać uznane za mniej profesjonalne, zwłaszcza jeśli obejmują naprawdę wysokie i poważne stanowiska. Czy to jednak oznacza, że masz rezygnować ze swoich marzeń o zwariowanym odcieniu na głowie? Niekoniecznie! Twoja zmiana może być bowiem chwilowa, jeżeli tylko skorzystasz ze specjalnych pianek koloryzujących. W ciągu kilku minut pokryjesz nimi całe włosy, by przygotować się do weekendowej imprezy. Możesz również zafarbować taką pianką wyłącznie same końcówki albo wybrane kosmyki. Później dobrze wystylizuj swoje włosy lub upnij je wysoko i wepnij w nie kolorowe spinki bądź załóż większą opaskę. Stań się widoczna dla wszystkich wokół! W takich odważnych włosach poczujesz się bardzo wyjątkowo, a gdy tylko znudzi ci się twój wygląd, bez problemu się ich pozbędziesz. Pianki koloryzacyjne zmywają się już po pierwszym myciu. Masz dość nowego koloru? Bierz do ręki szampon i działaj. Resztki kosmetyku koloryzującego usuniesz w przeciągu maksymalnie paru minut, by odzyskać swój naturalny odcień włosów.

Czujesz, że ta intensywna niebieska farba do włosów po prostu do ciebie nie pasuje? Podobają ci się kolorowe kosmyki, ale tylko i wyłącznie na kimś innym, bo wydaje ci się, że gdybyś sama je sobie zafundowała, zaprezentowałabyś się po prostu sztucznie i nienaturalnie, nastawiając się na krytykę znajomych i zupełnie obcych ci osób? Możesz zatem zdecydować się na pastelowy odcień włosów. Będzie on nieco bardziej delikatny, ale wciąż oryginalny i zauważalny. Zapewni ci subtelny i stonowany efekt. Pastelowe włosy szczególnie dobrze zaprezentują się u kobiet, które posiadają bardzo jasną cerę. Jeżeli więc twoja karnacja ma brązowy odcień albo w ostatnim czasie mocniej się opaliłaś, takie jasne kolory włosów mogą do ciebie niestety nie pasować. Nie decyduj się na nie tylko dlatego, że tak bardzo ci się one podobają. Wszystko musisz dostosować do swojego naturalnego wyglądu i indywidualnego stylu. W przeciwnym wypadku w swoich włosach poczujesz się jak w przebraniu i z całą pewnością nikt z twojego otoczenia nie zachwyci się twoim nowym wyglądem.

Totalnym przeciwieństwem pastelowych włosów będą te wielokolorowe. Na co dzień jesteś niesamowicie śmiałą osobą i zupełnie niczego się nie boisz? Mimo iż masz bardzo mocny charakter i zawsze postawisz postawić na swoim, twój wygląd zewnętrzny w ogóle o tym nie świadczy, bo jest nudny i zwyczajny? Uważasz, że nawet niebieska farba do włosów nie podkreśli odpowiednio twojego wybuchowego i szalonego charakteru? Zdecyduj się zatem na totalne tęczowe szaleństwo i stwórz na swojej głowie wybuchową mieszankę zróżnicowanych kolorów. Nie ograniczaj się do korzystania wyłącznie z jednej farby. Sięgnij po kilka preparatów koloryzujących i każdym z nich pokryj oddzielną partię kosmyków. Efekt będzie naprawdę zabójczy! Twoje wielokolorowe włosy będą widoczne nawet z najdalszej odległości, dlatego nikt od tej pory nie przejdzie obok ciebie obojętnie. Dopasujesz swój wygląd do swojego charakteru. Teraz poczujesz się naprawdę sobą!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here