Gęste i długie rzęsy, zaledwie w kilka chwil.

Każda kobieta przyzna rację stwierdzeniu, że bez pięknych długich i zadbanych rzęs, nie obędzie się żaden efektownie wyglądający makijaż.
Makijaż oka, jest bardzo istotnym elementem całego makijażu, mający wpływ na efekt końcowy jaki otrzymamy, dlatego warto przyłożyć się do jego wykonywania.
Malując oczy, zadbajmy o wysoką jakość kosmetyków, które będziemy nakładać.
Dzięki temu zapobiegniemy szybkiemu rozmazywaniu się makijażu, nawet wtedy gdy złapie nas deszcz.
Wiele kobiet przyznaje, że kosmetyki wodoodporne, są idealne bo sprawdzają się w każdej sytuacji, jednak musimy być świadome, że o wiele ciężej jest zmyć je z naszej twarzy.
Kompletując kosmetyczkę idealną, nie możemy zapomnieć o odpowiednim tuszu do rzęs.
To właśnie dzięki niemu, nasze niekiedy ubogo wyglądające rzęsy potrafią zmienić się w imponująco wyglądające wachlarze.
Pomyślmy o efekcie na jakim nam zależy, czy chcemy pogrubić nasze rzęsy, podkręcić je, a może zależy nam na ich wydłużeniu?
W chwili obecnej w każdej drogerii, znajdziemy tusze za których pomocą, będziemy mogły uzyskać oczekiwane efekty.
Co jednak zrobić, gdy mimo wielu zabiegów pielęgnacyjnych i sporej ilości przetestowanych tuszów do rzęs, nadal nie osiągnęłyśmy efektu rzęs o jakich marzymy?
Z pomocą przychodzą nam tutaj rzęsy sztuczne, tak zwane doklejane.
Doklejane rzęsy w chwili obecnej, cieszą się bardzo dużą popularnością, za ich pomocą jesteśmy w stanie trwale zmienić wygląd naszych rzęs na bardziej atrakcyjny, w zaledwie kilka chwil.
Do dyspozycji mamy rzęsy w kępkach, oraz w paskach.
Zakupimy je bez większego problemu w większości drogerii, oraz sklepów kosmetycznych.
Na początek większość z osób, poleca rzęsy w kępkach.
Są one łatwiejsze w aplikacji niż rzęsy na pasku, poza tym efekt który uzyskamy za ich pomocą jest bardziej naturalny.
Kępkami rzęs, możemy bardzo ładnie zagęścić nasze rzęsy po zewnętrznej stronie oka, dzięki takiemu zabiegowi powiększymy nasze oko, i uzyskamy zalotny efekt kociego spojrzenia.
Wybierając rzęsy w całym pasku, pamiętajmy aby zanim zabierzemy się do ich klejenia, sprawdzić na sucho czy długość paska z rzęsami odpowiada długości naszego oka.
Jeśli pasek jest zbyt długi, można go dociąć nożyczkami kosmetycznymi do pożądanego rozmiaru.
Pasek z rzęsami również można przeciąć na pół, w celu aplikacji sztucznych rzęs tylko od połowy oka, pamiętajmy jednak aby pasek przyklejać od połowy oka do jego zewnętrznej strony a nie odwrotnie, bo uzyskamy nienaturalny efekt końcowy.
Przyklejanie rzęs wymaga wprawnej ręki, dlatego nie zrażajmy się gdy w momencie pierwszej aplikacji, nie osiągniemy od razu wymarzonego efektu.
Aby dokleić sztuczne rzęsy, nie obejdziemy się bez pomocy kleju.
Na tym produkcie nie warto oszczędzać, nie tylko ze względu na trwałość aplikowanych rzęs, ale i na zdrowie naszych oczu.
Kupmy więc dobry produkt, służący do przyklejania sztucznych rzęs, oraz opakowanie z wybranymi rzęsami i zabierzmy się do pracy.
Klejąc rzęsy pamiętajmy również, aby robić to tuż u nasady naszych naturalnych rzęs, w przeciwnym razie będzie bardzo widoczne miejsce w którym rzęsy zostały doklejone, a efekt który uzyskamy daleki będzie od wymarzonego ideału.
Warto pamiętać, aby nie używać nadmiernej ilości kleju, jeśli przesadzimy z jego ilością może on z łatwością spłynąć nam do oka, powodując podrażnienie.
Najlepszą metodą jest, nałożenie odrobiny kleju na zewnętrzną stronę dłoni i dosłownie dotknięcie nim paska sztucznych rzęs, bądź zanurzenie w nim nasady kępki rzęs.
Odczekajmy krótką chwilę, aby klej związał się ze sztucznymi rzęsami i sprawnym ruchem przyłóżmy pasek rzęs tuż do nasady naszych naturalnych.
Po nałożeniu rzęs, upewnijmy się że są one idealnie przyłożone zarówno w kącikach oka jak i w środku, to ostatnia chwila aby dokonać ewentualnych zmian.
Dociśnijmy za pośrednictwem drugiego końca pęsetki pasek sztucznych rzęs do nasady naszych własnych, spasujmy teraz drugą stroną pęsety rzęsy sztuczne z naturalnymi chwytając je wspólnie w kilku miejscach i odczekajmy chwilę, aby klej dobrze zaschnął.
Kępki rzęs również aplikujmy tuż przy nasadzie naszych naturalnych rzęs, delikatnie je dociskając.
W sklepach znajdziemy specjalne aplikatory służące do klejenia rzęs, zanim nie nabierzemy wprawy w klejeniu rzęs, możemy zaopatrzyć się w taki produkt, wiele pań docenia jego funkcję w początkowej fazie aplikowania sztucznych rzęs.
Jeśli klejenie rzęs samodzielnie sprawia nam trudność, możemy spróbować nowości na rynku kosmetycznym, jaką są rzęsy magnetyczne.
Występują w parach, a za ich pomocą bez użycia kleju, również możemy cieszyć się efektem, zniewalająco długich i gęstych rzęs.
Sztuczne rzęsy z górnej części są połączone z dolnymi za pomocą magnesu, dlatego wystarczy nałożyć górne rzęsy na nasze naturalne, a tuż pod naturalnymi przyłożyć pasek dolnych sztucznych rzęs, magnesy szybko zareagują na siebie scalając się na naszych rzęsach, a my uzyskamy efekt całkiem podobny do rzęs klejonych.
Niezależnie jaką metodę na gęste i długie rzęsy wybierzemy, liczy się efekt końcowy, a z umiejętnie doklejonymi rzęsami zawsze będzie on olśniewający.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here