Agroturystyka na Śląsku

Witamy w wyjątkowym gospodarstwie agroturystycznym

Gospodarstwo agroturystyczne SILVAN SPA to jedyne takie miejsce na Śląsku. Prze cały rok towarzyszy nam niesamowita paleta barw kreowanych przez samą naturę. Wiosną zatracamy się w pachnącej świeżością zieleni lasów oraz widowiskowej kolorystyce kwiatów i krzewów. Lato u nas to czas sielankowej atmosfery – w tafli wód pięknie odbija się błękit nieba, zebrane na liściach nenufarów żabki radośnie rechoczą, a nad nimi unosi się upojny śpiew ptaków i trzepot skrzydeł niesfornych ważek.

Jesienią następuje zmiana klimatu – staje się tu cicho i nastrojowo. I wreszcie przychodzi zima skąpana w bieli i srebrze. Drzewa pokrywają się mięciutką pokrywa śnieżną, woda zamienia się w lód, a za śniegu odkryć można ślady lisów, saren, psów i innych naszych czworonożnych sąsiadów.

Silvan Spa oferuje noclegi w 8 pokojach gościnnych (na każde dwa pokoje przypada jedna łazienka). Są wśród nich 2 apartamenty z dwoma pokojami oraz łazienką na wyłączność, a także jeden pokój dwupiętrowy, w którym zatrzymać się może od 3 do 5 osób. Pokoje są komfortowo wyposażone, czyste i przytulne. Ośrodek jest klimatyzowany, z dostępem do internetu. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie oraz dostęp do basenu (od 9.00 do 20.00).

Oprócz bazy noclegowej oferujemy strefę Wellness (basen, sauny, jacuzzi) oraz pełną ofertę zabiegów SPA (strefa zabiegów na twarz, strefa zabiegów na ciało, masaże, gabinet pielęgnacji dłoni i stóp, gabinet fizjoterapii)

Agroturystyka w Silvan Spa - cennik

Klienci SPA Tylko nocleg
Pokój jednoosobowy 70 zł 90 zł
Pokoje dwuosobowe 130 zł 160 zł
Pokój trzyosobowy 190 zł 240 zł
Apartament dla 4 osób
dwa pokoje + kuchnia
250 zł 300 zł
Apartament dla 4 osób
dwa pokoje + łazienka z jacuzzi
250 zł 300 zł
Dostawka 50 zł 50 zł

Doba hotelowa trwa od 14:00 do 11:00