Agroturystyka

Witamy na stronie nietypowej agroturystyki.

      Nasze gospodarstwo agroturystyczne położone jest na Śląsku i otoczone niezwykłą paletą barw o każdej porze roku. Wiosna to świeża i inspirująca zieleń lasu oraz efektowna kolorystyka kwitnących kwiatów oraz krzewów. Lato to sielanka – dom i niebo odbijają się w przejrzystej tafli stawu, na liściach nenufarów radośnie rechoczą zielone żabki, nad nimi fruwają ważki, a całość dopełnia śpiew ptaków różnych gatunków. Jesień to całkowita zmiana barw, okolica pustoszeje i staje się cicho. Nadchodzi zima – perłowa, srebrna, śnieżnobiała. Na drzewach zalegają dumnie czapy śniegu, woda zamarza, a na śniegu można dojrzeć ślady lisów, saren, psów czy innych mieszkańców tego terenu.  

      W takiej atmosferze agroturystyka jest prawdziwą przyjemnością. W naszym obiekcie znajduje się pięć pokoi gościnnych, w tym dwa apartamenty z dwoma pokojami oraz łazienką, a także jeden dwupiętrowy przeznaczony dla trzech lub pięciu osób. Zapewniamy, że pokoje są klimatyzowane, a także w stu procentach czyste. W każdym z nich znajduje się telewizor, jest również dostęp do Internetu. W cenie pokoju: śniadania, a także dostęp do basenu (od 9.00 do 20.00).  

      Jak na doskonałe gospodarstwo agroturystyczne przystało, nasze śniadania przygotowywane są przez nas własnoręcznie. Na stole pojawiają się produkty pochodzące z własnego wyrobu. Nasi goście mogą skorzystać ze SPA, w którym znajdują się między innymi: basen, jacuzzi i sauna


Cennik

Klienci SPA Tylko nocleg
(1 doba)
Tylko nocleg
(min. 2 doby)
Pokój jednoosobowy 70 zł 90 zł 80 zł
Pokoje dwuosobowe 120 zł 150 zł 130 zł
Pokój trzyosobowy 180 zł 230 zł 190 zł
Apartament dla 4 osób
dwa pokoje + kuchnia
250 zł 300 zł 260 zł
Apartament dla 4 osób
dwa pokoje + łazienka z jacuzzi
250 zł 300 zł 260 zł
Dostawka 50 zł 50 zł 50 zł

Doba hotelowa trwa od 16:00 do 10:00